Szanowni Państwo,

Wszystkich zainteresowanych najnowszą wiedzą i praktycznym stosowaniem szczepień ochronnych u osób dorosłych serdecznie zapraszamy do Warszawy na kolejne warsztaty Polskiego Towarzystwa Wakcynologii organizowane wspólnie z Polskim Towarzystwem Medycyny Rodzinnej które odbędą się dnia 14 marca 2020 roku.

Razem przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjny program skupiony na praktycznym stosowaniu szczepień osób dorosłych, w tym także szczepieniach pracowników i osób podróżujących za granicę. Wspólnie będziemy dyskutować o bieżących problemach realizacji Programu Szczepień Ochronnych, także o propagowaniu aktualnej i rzetelnej wiedzy o szczepieniach. Interaktywne warsztaty stanowią okazję do zadawania pytań i wyjaśniania Państwa wątpliwości.

Poprzednie warsztaty naszego Towarzystwa cieszyły się dużym zainteresowaniem, dlatego liczymy, że dzięki ciekawym wykładom przy Państwa czynnym udziale wspólnie spędzony czas będzie wartościowym doświadczeniem, które przyda się Państwu w codziennej pracy. Nasze warsztaty będą spotkaniem o charakterze nie tylko edukacyjnym, ale także towarzyskim, dlatego już dziś zachęcamy Państwa do rejestracji, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

Serdecznie zapraszamy 14 marca do Warszawy!

dr hab. Ernest Kuchar dr hab. Agnieszka Mastalerz-Migas
Przewodniczący Polskiego Towarzystwa Wakcynologii Przewodnicząca Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej


Więcej informacji:
www.szczepieniadoroslych.pl