Polskie Towarzystwo Wakcynologii

 
Strona główna
 
 Strona główna
 Zarząd Główny
 Zjazdy i konferencje
 Konkursy ofert
 Komunikaty i uchwały
 Wybory Zarządu
 Suplement "szczepienia"
 Medycyna Praktyczna - Szczepienia
 Przegląd piśmiennictwa
 Wniosek o przyjęcie
 Składki członkowskie
 Statut
 Polecane strony
 Polityka przejrzystości
 
 

Oświadczenie Zarządu PTW

Zgodnie z uchwałą Walnego Zebrania Członków z dnia 9 stycznia 2010 roku Polskie Towarzystwo Wakcynologii (PTW) nie przyjmuje żadnych wpłat środków finansowych od producentów leków (w tym szczepionek) i sprzętu medycznego, ani nie realizuje żadnych zadań czy projektów zleconych przez te podmioty.
Współpraca ze sponsorami lub partnerami konferencji i szkoleń organizowanych przez PTW odbywa się na ogólnie przyjętych i uznanych zasadach opisanych szczegółowo w "Polityce przejrzystości PTW".

Wyniki konkursu

Do konkursu na utworzenie oraz prowadzenie strony internetowej PTW przystąpiło 19 firm.
W drodze głosowania Komisja Konkursowa wybrała ofertę firmy Grupa W&W Sp. z o.o. z Rzeszowa.


Wielce Szanowni Państwo!
Koleżanki i Koledzy!

Witamy w serwisie internetowym Polskiego Towarzystwa Wakcynologii. PTW powstało w 2001 roku i zrzesza specjalistów różnych dziedzin, głównie lekarzy - zarówno praktyków, jak i naukowców - zainteresowanych problemem szczepień ochronnych.

Podstawowym celem PTW jest upowszechnianie aktualnej i rzetelnej wiedzy na temat bezpieczeństwa i skuteczności szczepień jako metody zapobiegania chorobom.

Oprócz celów edukacyjnych PTW inicjuje i bierze udział w realizacji projektów badawczych, które mają dostarczyć istotnych danych do podejmowania decyzji dotyczących szczepień w praktyce na różnych poziomach organizacyjnych opieki zdrowotnej - począwszy od pacjenta, poprzez jego lekarza, aż do płatnika i organizatora systemu opieki zdrowotnej.

Mamy nadzieję, że znajdą Państwo w naszym serwisie interesujące informacje. Stale pracujemy nad wzbogaceniem serwisu i jego modernizacją, tak aby był on dla Państwa ciekawy i przydatny w praktyce. Życzymy ciekawej lektury oraz prosimy o opinie i propozycje.

RedakcjaKontakt  
Copyright © Medycyna Praktyczna